Vücudunuza ve Alışkanlıklarınıza Uygun Süt Çeşitleri

Vücudunuza ve Alışkanlıklarınıza Uygun Süt Çeşitleri

Sütün besin değerleri ve başta kemik gelişimi olmak üzere sağlık açısından faydaları tartışılmaz. Peki, siz ve aileniz için en uygun olan süt çeşidini hiç düşündünüz mü? Pınar Süt, zengin ürün çeşitliliği ile bu konuda size yardımcı oluyor.


 

Her yaş grubunauygun Pınar Süt çeşitleri !

Türkiye'de UHT (ultra ısıl işlem) teknolojisini ilk kez kullanan Pınar Süt, böylece sütün çok daha hijyenik koşullarda üretilmesini ve daha uzun kullanım ömrüne sahip olmasını sağlamıştır. Ek olarak Pınar Uzun Ömürlü Süt'ün Sade, Light, Laktozsuz, Çocuk  ve Organik olmak üzere beş ayrı çeşidi mevcut.

 

Diyetteyim Diyorsanız Pınar Light Sütü Deneyebilirsiniz

Uzun Ömürlü Pınar Süt çeşitlerinden olan Light Süt, 0 yağ oranı ve % 50 azaltılmış yağ oranı çeşitleri ile sağlıklı beslenme ve diyet gibi konulara önem verenler için ideal bir seçenek. Hamilelik ya da menopoz gibi hassas dönemlerden geçenler için de uygun olan Pınar Light Süt kalsiyum ve protein ihtiyacını yeteri kadar karşılıyor. 

 

Anne Sütünden Sonra Bebeğiniz İçin En İyisi Pınar İlk Adım Devam Sütü

6 - 12 aylık bebekler için özel olarak geliştirilmiş olan İlk Adım Devam Sütü, zengin vitamin ve mineral içeriğine sahip olmakla birlikte protein değeri açısından anne sütünün protein değeriyle eşittir. Muz ezmesiyle karıştırıldığında bebekleriniz için hem lezzetli hem de sağlıklı bir öğün haline dönüşen Pınar İlk Adım Devam Sütü, aynı zamanda koruyucu madde içermez.

 

Sindirim Problemleriniz Varsa Denge Laktozsuz Süt

Süt içtiğiniz zaman mide ve bağırsaklarınızda ağrı, şişkinlik, gaz gibi rahatsız edici durumlar oluşuyorsa bunun sebebi sindiremediğiniz laktoz yani şeker sütü olabilir. Pınar Denge Laktozsuz Süt sayesinde vücudunuzun protein, vitamin ve mineral ihtiyacını sindirim problemleri yaşamadan karşılayabilirsiniz.

 

Onaylanmış Doğallık: Pınar Organik Süt

Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik'e uygun şekilde sütün elde edildiği hayvanların beslenmesinden, sağılmasına, elde edilen sütlerin aktarılmasından, paketlenmesine kadar hiçbir katkı maddesi içermeyen süreçler sonucunda raflardaki yerini alan Pınar Organik Süt,  kendisi ve ailesini, sağlıklı ve doğal yollarla beslemek isteyen; organik beslenmeye önem veren tüketicilere Pınar kalitesi ile sunulmuştur

 

Çocuklarınızın Sağlığı İçin Pınar Gerçek Meyveli Sütler

Gerçek kakao, çilek ve muz içeren Pınar Gerçek Meyveli Sütler, çocuğunuza eğlenceyi, lezzeti, sağlığı ve doğallığı bir arada sunuyor.

Sütün her zaman hijyenik koşullarda üretilmesi ve en doğal haliyle tüketiciye ulaşması için çalışan Pınar Süt, her beklentiye ve ihtiyaca hitap etmek amacıyla ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyor. Siz de Pınar Süt çeşitlerine göz atarak hangisi size ve ailenize daha uygun kolayca karar verebilirsiniz.

 

Kaynakça :

http://www.pinar.com.tr/

http://www.diyetevim.com/2016/01/laktozsuz-sut-nedir-faydalari-nelerdir.html

Pınar Annelerinin Yıldızları

Duyurular

Şimdi sorularımızı cevaplayın, yıldızımızı adım adım zirveye taşırken, 1 yıllık Pınar Süt kazanma şansını da yakalayın.Yarışmaya katıl

En Büyük Hayalim Müzikal

Röportaj

Müzisyen bir babanın kızı olan Gökçe, bu avantajını hayallerini gerçekleştirmek için değerlendiren şanslı kişilerden...Devamını Oku

Uykusuzluğa ne iyi gelir ve nasıl giderilir?

Sağlıklı Yaşam

Uyku, beyin başta olma üzere tüm vücut organlarının işlevlerini belli bir süre yavaşlatarak...Devamını Oku