Şimdi Sörf ve Yelken Zamanı

Şimdi Sörf ve Yelken Zamanı

Türkiye’de yaz kampı denilince akla ilk gelen kuruluşlardan biri olan Geleceğin Yıldızları, 8-17 yaş grubundaki çocuklar ve gençler için Alaçatı ve Datça’da birbirinden ilgi çekici programlar hazırladı.

10-17 yaş grubuna yönelik olan Alaçatı Sörf Kampı, 28 Temmuz’a kadar birer haftalık programlar halinde gerçekleştiriliyor. Çocuklar ve gençler bu yaz kampında güvenli sörf eğitimini hem teorik hem de uygulamalı olarak alıyorlar, ayrıca rüzgarı okuyabilme yetilerini geliştiriliyorlar.

8-17 yaş grubuna yönelik hazırlanan ve 29 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında yine birer haftalık programlar halinde gerçekleştirilecek olan Datça Yelken Kampı’nda ise genç kampçılar bir yandan yelken hakkında her şeyi öğrenecekler, bir yandan da doğanın keyfini çıkaracaklar.

Bol Sütlü, Çok Doyurucu: Sütlü Smoothie Tarifleri

Sağlıklı Yaşam

Zindeliğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sütlü ve lezzetli içecekler hazırlamak, evde bulunan çeşitli meyve ve sebzeler yardımıyla oldukça kolay.

Çocuğunuzla Birlikte Hazırlayabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyeleri

Mutlu Anne

24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmenleri olduğu kadar öğrencileri de heyecanlandırıyor. Öğrenciler emektar öğretmenleri için anlamlı hediyeler hazırlama yarışına giriyor.