Şimdi Sörf ve Yelken Zamanı

Şimdi Sörf ve Yelken Zamanı

Türkiye’de yaz kampı denilince akla ilk gelen kuruluşlardan biri olan Geleceğin Yıldızları, 8-17 yaş grubundaki çocuklar ve gençler için Alaçatı ve Datça’da birbirinden ilgi çekici programlar hazırladı.

10-17 yaş grubuna yönelik olan Alaçatı Sörf Kampı, 28 Temmuz’a kadar birer haftalık programlar halinde gerçekleştiriliyor. Çocuklar ve gençler bu yaz kampında güvenli sörf eğitimini hem teorik hem de uygulamalı olarak alıyorlar, ayrıca rüzgarı okuyabilme yetilerini geliştiriliyorlar.

8-17 yaş grubuna yönelik hazırlanan ve 29 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında yine birer haftalık programlar halinde gerçekleştirilecek olan Datça Yelken Kampı’nda ise genç kampçılar bir yandan yelken hakkında her şeyi öğrenecekler, bir yandan da doğanın keyfini çıkaracaklar.

Çocuklarda Çalışma Disiplini Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Mutlu Anne

Aile içi eğitimin en önemli unsurlarından biri, çocuk ve ebeveynler arasındaki iletişimin niteliğidir. Çocuğa birey olduğunu hissettirebilen aileler, onları belli bir disipline sokma konusunda da zorlanmazlar

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.