Şimdi Sörf ve Yelken Zamanı

Şimdi Sörf ve Yelken Zamanı

Türkiye’de yaz kampı denilince akla ilk gelen kuruluşlardan biri olan Geleceğin Yıldızları, 8-17 yaş grubundaki çocuklar ve gençler için Alaçatı ve Datça’da birbirinden ilgi çekici programlar hazırladı.

10-17 yaş grubuna yönelik olan Alaçatı Sörf Kampı, 28 Temmuz’a kadar birer haftalık programlar halinde gerçekleştiriliyor. Çocuklar ve gençler bu yaz kampında güvenli sörf eğitimini hem teorik hem de uygulamalı olarak alıyorlar, ayrıca rüzgarı okuyabilme yetilerini geliştiriliyorlar.

8-17 yaş grubuna yönelik hazırlanan ve 29 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında yine birer haftalık programlar halinde gerçekleştirilecek olan Datça Yelken Kampı’nda ise genç kampçılar bir yandan yelken hakkında her şeyi öğrenecekler, bir yandan da doğanın keyfini çıkaracaklar.

Protein Macchiato

Barista Latte Art

İtalyan lezzeti macchiatoyu Pınar Protein Süt’le hazırladık, ortaya hem sağlıklı hem de keyifli bir lezzet çıktı. Tarifimiz seninle.

Protein Ice Frappe

Barista Latte Art

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.