Pique’de Çocuk Olmak Bir Başka

Pique’de Çocuk Olmak Bir Başka

Pique, Türkiye’nin ilk “family club”ı (aile kulübü). 1500 metrekarelik bu mekanda çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve bol bol eğlenmek mümkün. Burada yok yok; sanat, mutfak ve müzik atölyeleri, sinema odası, spor salonu, soft play arena, tırmanma duvarı, kostüm köşesi, kitap köşesi, puzzle köşesi… Pique’de ayrıca birbirinden neşeli doğum günü partileri düzenlemek de mümkün.

Mekan üyelik sistemiyle hizmet sunuyor ama yaz aylarında günlük girişle Pique’nin keyfini sürmek mümkün. 2-7 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan yaz okulu da Pique’nin hoşluklarından biri olarak dikkat çekiyor. Anne babalar ise spa keyfi yapabiliyor, restoran-bar ve lounge alanlarında keyifli dakikalar geçirebiliyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren Pique’nin yeni şubesi kısa bir süre sonra Ankara’da açılacak. Bu arada Pique’de okul öncesi eğitim programının eylül ayı itibariyle başlatılacağını da belirtelim. 

Kalp Sağlığını Koruyan Besinler

Sağlıklı Yaşam

Kalp sağlığınızı koruyabilmek için düzenli ve dengeli beslenmeyi, yaşam biçimi haline getirmeniz gerekir. Beslenmeyi de spor ile destekleyerek sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Özellikle kalp sağlığını korumak çocuklukta başlar. Çocuğunuza iyi şeyler yedirerek ve ona iyi örnek olarak gelecekteki beslenme şeklini şimdiden düzenleyebilirsiniz.

Bu Bahar Evinizin Enerjisini de Temizleyin!

Mutlu Anne

Bahar temizliği pek çok geleneğe dayalı anlamlı bir ritüel, bahara...Devamını Oku

Hangi Dans Size Göre?

Hayat Güzeldir

Hangi Dans Size Göre?...Testi Çöz