Pique’de Çocuk Olmak Bir Başka

Pique’de Çocuk Olmak Bir Başka

Pique, Türkiye’nin ilk “family club”ı (aile kulübü). 1500 metrekarelik bu mekanda çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve bol bol eğlenmek mümkün. Burada yok yok; sanat, mutfak ve müzik atölyeleri, sinema odası, spor salonu, soft play arena, tırmanma duvarı, kostüm köşesi, kitap köşesi, puzzle köşesi… Pique’de ayrıca birbirinden neşeli doğum günü partileri düzenlemek de mümkün.

Mekan üyelik sistemiyle hizmet sunuyor ama yaz aylarında günlük girişle Pique’nin keyfini sürmek mümkün. 2-7 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan yaz okulu da Pique’nin hoşluklarından biri olarak dikkat çekiyor. Anne babalar ise spa keyfi yapabiliyor, restoran-bar ve lounge alanlarında keyifli dakikalar geçirebiliyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren Pique’nin yeni şubesi kısa bir süre sonra Ankara’da açılacak. Bu arada Pique’de okul öncesi eğitim programının eylül ayı itibariyle başlatılacağını da belirtelim. 

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.

Protein Mocha

Barista Latte Art

Bol köpüklü ve proteinli bir mocha? Spor sonrası ayaklarını uzatıp dinlenmeden önce yapman için bir tarifimiz var.

Protein Latte

Barista Latte Art

Kahvenizin her yudumunda protein almak isteyenler için enfes bir tarifimiz var.