Pınar Sade Süt

Pınar Sade Süt

Kendiniz, aileniz ve özellikle çocuklarınız için güvenebileceğiniz süt Pınar Süt'tür!

Sütün daha fazla kişiye ulaşması ve hijyenik şartlarda ömrünün uzatılması için Türkiye'de ilk kez UHT teknolojinisini Pınar Süt kullanmıştır. UHT (ultra ısıl işlem), sütün ömrünü herhangi bir katkı maddesi olmaksızın, günden aylara çıkartan teknolojidir. Pınar yıllardır, süt ve süt ürünlerini size bu ileri teknoloji ile ilk günkü lezzeti ve tazeliğinde ulaştırmak için çalışıyor. En kaliteli sütleri sizler için Anadolu'nun modern çiftliklerinden, uzman veterinerler kontrolünde en taze haliyle topluyor. Sütü ilk tazeliğini, besin değerlerini ve vitaminlerini kaybettirmeden, en ileri teknolojiye sahip üretim tesislerinde, içinde hiç hava kalmayacak şekilde paketliyor.

Pınar Süt’ün Özellikleri

  • Hiçbir katkı maddesi içermez; uygulanan yüksek teknoloji ve özel paketleme sistemi sayesinde uzun ömürlü ve %100 doğaldır.
  • Uzman kadrosuyla her aşamada toplam 132 kez kontrol edilen Pınar Süt, soğutmadan saklanabilir ve depolanabilir.
  • Homojenize edildiğinden yağı üzerinde birikmez.

 

Her kutuda aynı lezzeti bulabileceğiniz, içmeye doyamayacağınız en lezzetli süt Pınar Süt ile nice sağlıklı nesillere...

Çocuğunuz Kış Aylarında Hangi Besinleri Tüketmeli?

Sağlıklı Yaşam

Gelişme çağındaki çocukların soğuk kış ayalarında hastalıklardan korunması için bağışıklık sistemini güçlendirici besinler tüketmesi gerekiyor. Vitamin ve mineral açısından zengin bir diyet...Devamını Oku

Bol Sütlü, Çok Doyurucu: Sütlü Smoothie Tarifleri

Sağlıklı Yaşam

Zindeliğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sütlü ve lezzetli içecekler hazırlamak, evde bulunan çeşitli meyve ve sebzeler yardımıyla oldukça kolay.