Pınar Organik Süt

Pınar Organik Süt

Organik Süt

Pınar Organik Süt, kendini ve ailesini doğal yollarla beslemek, çevredeki sosyal ve ekolojik kirlenmeden korumak isteyenlerin tercihi!

Pınar Organik Süt doğal, katkısız, hormonsuz ve çevreye duyarlı Türkiye’nin ilk ve tek organik sütüdür.  IMO Organik ürün sertifikalı, Doğan Organik Kelkit tesislerinde organik yemlerle beslenen, antibiyotik ya da hormon verilmeyen, doğal koşullarında yaşayan ineklerden elde edilen saf sütten özel üretim ve paketleme yöntemleri ile üretilir.

 

 

 

Organik Extra Light Süt

Pınar Organik Light Süt, %0,1 yağ oranı ile doğal yollarla beslenirken formuna da dikkat edenlerin tercihi!

Organik  doğal, katkısız, hormonsuz ve çevreye duyarlıdır. IMO Organik ürün sertifikalı, Doğan Organik Kelkit tesislerinde organik yemlerle beslenen, antibiyotik ya da hormon verilmeyen, doğal koşullarında yaşayan ineklerden elde edilen saf sütün özel üretim ve paketleme yöntemleri ile üretilir.

Organik sütten daha az kaloriye sahiptir ancak aynı derecede protein ve daha fazla kalsiyum içerir.

 

Protein Macchiato

Barista Latte Art

İtalyan lezzeti macchiatoyu Pınar Protein Süt’le hazırladık, ortaya hem sağlıklı hem de keyifli bir lezzet çıktı. Tarifimiz seninle.

Protein Ice Frappe

Barista Latte Art

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.