Pınar Organik Günlük Süt

Pınar Organik Günlük Süt

Taze, lezzetli ve besleyici, üstelik güvenli!

En modern ve en hijyenik tesislerde üretilen Pınar Pastorize Günlük Süt, hiçbir katkı maddesi içermiyor. Karton kutudaki sunumu sağlık ve güven sunarken; protein, vitamin ve kalsiyum ve fosfor gibi mineraller açısından zengin bir içerik sağlıyor.

Her gün, doğal koşullarında yaşayan ve beslenen ineklerden elde edilen sütler, Pınar Eskişehir Üretim Tesisleri’nde pastörize edilerek özel koşullarda paketleniyor. Pastörizasyon işlemi ile sağlığa zararlı tüm bakteriler yok olurken, besin değerlerinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Pınar Organik Pastorize Süt’ün Özellikleri

  • Taze, lezzetli ve besleyici bir süttür.
  • Karton kutuda sunulmaktadır. Sokak sütüne göre daha sağlıklı, daha besleyici ve daha güvenilirdir.
  • Pastörizasyon işlemi ile sağlığa zararlı tüm bakterilerden arındırılmıştır.
  • Protein, vitamin, mineral ve fosfor değerleri açısından oldukça zengindir.
  • Besin açısından mükemmel bir gıdadır.
  • Sağlıklı ve güçlü kemik ve diş gelişimi için gerekli olan kalsiyumun ana kaynağıdır.

Raf ömrü 5 gün olan ve +4 derecede buzdolabı sıcaklığında saklanması gereken Pınar Organik Günlük Süt, her kutuda aynı eşsiz Pınar Süt lezzetini sunuyor.

Biraz Serinleyelim: Süt ile Yapabileceğiniz Buzlu İçecekler

Sağlıklı Yaşam

Sıcak yaz günlerinde sağlıklı ve de buz gibi içeceklere kim hayır diyebilir! Buzdolabınızda ailece tüketebileceğiniz lezzetli ve de besleyici içecekler bulundurmak isterseniz, sütlü tarifleri deneyebilirsiniz.

Günlük Protein İhtiyacı Nasıl Karşılanır?

Sağlıklı Yaşam

Gün içinde kendinizi daha zinde hissetmek ve gerek kaslarınızın gerekse iç organlarınızın daha etkili çalışabilmesi için tükettiğiniz gıdaların protein oranlarına özen göstermeniz gerekir. Çocuklar için de önemli olan protein; zeka gelişimi, vücudun enfeksiyonlara karşı mücadele edebilmesi ve hücrelerin yenilenmesi gibi pek çok önemli noktada görev alır.

Sağlıklı Bahar Salataları

Sağlıklı Yaşam

Otların, sebze ve meyvelerin en bol, en taze, en çıtır çıtır olduğu dönemdeyiz. Bunlarla lezzetli ve sağlıklı salatalar...Devamını Oku