Pınar Light Süt

Pınar Light Süt

Light Süt

 

Sağlıklı beslenmeye ve kendine özen gösteren herkesin severek tükettiği Pınar Light süt, formda kalmak isteyenlerin ve diyet yapanların tercihi!

Pınar Light sütün, tam yağlı ürünlerden tek farkı üretim sırasında yağ oranının azaltılmasıdır. Pınar Light süt, hiçbir katkı maddesi ve tatlandırıcı içermez. Normal sütten daha az kaloriye sahiptir ancak daha fazla protein ve kalsiyum içerir. Dinamik ve aktif hayat tarzı olanlar, sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler, hamilelik ve menopoz dönemi içerisinde olan bayanlar için besleyici ve hafiftir.

 

 

 

%0.1 Yağlı Süt

Pınar %0.1 Yağlı Süt  sağlıklı beslenmeye, formuna ve dış görüntüsüne özen gösterenlerin tercihi!

Yağ oranı %0,1 olan Pınar %0.1 Yağlı Süt, normal sütten daha az kaloriye sahiptir ancak daha fazla protein ve kalsiyum içerir. Besleyiciliğinden hiçbir şey kaybetmeden, tamamen fiziksel yöntemlerle içinden sadece yağı alınan bu düşük kalorili ve lezzetli süt, sağlıklı bir şekilde formda kalmanızı sağlar.

 

 

 

 

Protein Macchiato

Protein Sütlü Tarifler

İtalyan lezzeti macchiatoyu Pınar Protein Süt’le hazırladık, ortaya hem sağlıklı hem de keyifli bir lezzet çıktı. Tarifimiz seninle.

Protein Ice Frappe

Protein Sütlü Tarifler

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Protein Sütlü Tarifler

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.