Pınar Light Süt

Pınar Light Süt

Light Süt

 

Sağlıklı beslenmeye ve kendine özen gösteren herkesin severek tükettiği Pınar Light süt, formda kalmak isteyenlerin ve diyet yapanların tercihi!

Pınar Light sütün, tam yağlı ürünlerden tek farkı üretim sırasında yağ oranının azaltılmasıdır. Pınar Light süt, hiçbir katkı maddesi ve tatlandırıcı içermez. Normal sütten daha az kaloriye sahiptir ancak daha fazla protein ve kalsiyum içerir. Dinamik ve aktif hayat tarzı olanlar, sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler, hamilelik ve menopoz dönemi içerisinde olan bayanlar için besleyici ve hafiftir.

 

 

 

Extra Light Süt

Pınar Extra Light Süt sağlıklı beslenmeye, formuna ve dış görüntüsüne özen gösterenlerin tercihi!

Yağ oranı %0,1 olan Extra Light Süt, normal sütten daha az kaloriye sahiptir ancak daha fazla protein ve kalsiyum içerir. Besleyiciliğinden hiçbir şey kaybetmeden, tamamen fiziksel yöntemlerle içinden sadece yağı alınan bu düşük kalorili ve lezzetli süt, sağlıklı bir şekilde formda kalmanızı sağlar.

 

 

 

 

Çocuğunuz Kış Aylarında Hangi Besinleri Tüketmeli?

Sağlıklı Yaşam

Gelişme çağındaki çocukların soğuk kış ayalarında hastalıklardan korunması için bağışıklık sistemini güçlendirici besinler tüketmesi gerekiyor. Vitamin ve mineral açısından zengin bir diyet...Devamını Oku

Bebeğinize Güvenle Yedirebileceğiniz Meyveler

Mutlu Anne

Bebeklere katı gıdaya geçişle birlikte verilmesi gereken en önemli besin seçeneği meyvedir. Meyveler, açlığı bastıran ve sindirimi kolay olan besinler arasında yer aldıkları için ara ve ana öğünlerde bebeklere rahatlıkla yedirilebilir.