Pınar Çocuk Sütü

Pınar Çocuk Sütü

İlk Adım Devam Sütü

Çocuğunun gelişiminde hep daha iyisini isteyenlere…

Pınar İlk Adım, 6-12 ay arasındaki bebeklerin gelişimine katkıda bulunacak özel vitamin ve mineraller içeren bir devam sütüdür. İçindeki protein oranı, anne sütündeki protein oranına uygun olarak düşürülmüştür. Pınar İlk Adım Devam Sütleri hiçbir koruyucu madde içermez.

3’lü destek formülü ile çocukların sağlıklı gelişimine yardımcı olur. İçerdiği kalsiyum ile çocukların fiziksel gelişimine, B12 vitamini ile zihinsel gelişimine katkıda bulunurken, çinko ile de çocukların hastalıklara karşı direncini artırarak bağışıklık sistemini güçlendirir.

Böylelikle siz de çocuğunuz için en iyisini yapmanın huzurunu yaşarsınız.

 

 

Çocuk Sütü

Çocuğunuzun sağlıklı beslenmesine 3’lü destek!

Çocuklarda Gelişim

Çocuklar büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-6 yaşları arasında tamamlar. Bu yaşlarda çocuklar, yemekler konusunda oldukça seçici olabilirler. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmeleri gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi, bu fiziksel ve zihinsel gelişimi yaşayan vücudu mikroplara karşı koruyarak, büyümede çok önemli bir görev üstlenir.

Çocuğunuza Pınar Süt İçirin

Çocukların gün içinde keyifli vakit geçirmeleri ve zihin geliştirici aktiviteler yapabilmeleri iyi beslenmekten geçer. Bunun için vitamin ve mineral ihtiyaçlarının yeterince karşılanması gerekir. Pınar Çocuk Devam Sütü, 1 yaş üstü çocukların besin ihtiyaçlarına göre zenginleştirmiştir.

Pınar Çocuk Sütleri B12, Çinko ve Kalsiyum Kaynağıdır.

Çocuğunuza her gün 2 bardak PINAR ÇOCUK vererek fiziksel ve bedensel gelişim döneminde ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri büyük ölçüde karşılamasını güvenle sağlayabilirsiniz.

 

 

Ballı Çocuk Sütü

Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü, 1 yaş sonrası çocukların beslenme gereksinimleri göz önünde bulundurularak bal ilavesi ile geliştirilmiştir.

Ballı Devam Sütü,

  • 13 vitamin ve 13 mineral ile Türk Gıda Kodeksi Devam Mamaları Tebliği'ne uygun olarak zenginleştirilmiştir.
  • Protein değeri, anne sütünün protein değerine düşürülmüştür.
  • Sofra şekeri içermez. Tadı; bal, doğal süt şekeri olan laktoz ve glikoz ile sağlanmıştır.
  • Bal ve karbonhidrat içeriği sebebiyle enerji kaynağı olmasının yanı sıra vitamin, mineral ve enzimler yönünden de zengindir. Ayrıca çocukların mide ve sindirim sistemine olan etkisiyle de metabolizmanın düzenli çalışmasına yardımcı olur.

 

Protein Ice Frappe

Barista Latte Art

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.

Protein Mocha

Barista Latte Art

Bol köpüklü ve proteinli bir mocha? Spor sonrası ayaklarını uzatıp dinlenmeden önce yapman için bir tarifimiz var.