Okul Öncesi Gelişim için “Aylin” Serisi

Okul Öncesi Gelişim için “Aylin” Serisi

Keskin Color, okul öncesi gelişimi destekleyici ürün grubuyla minikleri selamlıyor.  Altı hikaye kitabı, dört aktivite kitabı, bir resimli sözlük, iki takım oyunu ve iki boyama kitabından oluşan “Aylin” serisi çocukları hem bilgilendiriyor hem yeteneklerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Serinin hikaye kitaplarında miniklere sosyal davranış kurallarının yanı sıra beslenme ve temizlik alışkanlığı kazandırmaya yönelik eğlenceli temalar öne çıkıyor. Çıkartmalı boyama kitapları ise onların zihinsel ve fiziksel yeteneklerinin yanı sıra hayal güçlerinin de gelişmesine yardımcı oluyor. Aynı şekilde çıkartmalı aktivite kitapları da renkleri, şekilleri, sesleri, harfleri ve sayıları eğlendirerek öğretiyor. “Aylin” serisinde eğitici kartlar ve çıkartmalı alıştırma kitapları da önemli yer tutuyor. 

Çocuklarda Çalışma Disiplini Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Mutlu Anne

Aile içi eğitimin en önemli unsurlarından biri, çocuk ve ebeveynler arasındaki iletişimin niteliğidir. Çocuğa birey olduğunu hissettirebilen aileler, onları belli bir disipline sokma konusunda da zorlanmazlar

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.