KidZania’da Ramazan Keyfi

KidZania’da Ramazan Keyfi

Çocuklara mesleki deneyimler yaşatan ve Acıbadem Akasya AVM’de faaliyet gösteren KidZania, minik ziyaretçilerine Ramazan geleneklerini yaşatmak için çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor; hem Karagöz-Hacivat yapımını deneyimletiyor, hem de çeşitli atölyeler düzenliyor.

Peki, başka neler var? Örneğin 9 Temmuz Perşembe günü sihirbaz gösterisi ve renkli balon şovu, 10 Temmuz Cuma günü jonglör gösterisi ve “Canlı İbiş ve Beyefendisi” adlı interaktif gösteri, 11 Temmuz Cumartesi günü ise “Beyefendinin Konağı” adlı kukla gösterisi, pandomim ve tahta bacak gösterisi var.

Çocuklar kadar büyükleri de düşünen KidZania, kanun dinletisi  ile macun ve şerbet ikramı da gerçekleştiriyor.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.

Protein Latte

Barista Latte Art

Kahvenizin her yudumunda protein almak isteyenler için enfes bir tarifimiz var.

 

Bebeklerde Anne Sütü İhtiyacı

Mutlu Anne

Bebekler için anne sütünün önemi her zaman uzmanlar tarafından vurgulanır. Yüksek besin değerlerinden dolayı eşsiz bir gıda olan anne sütünün ihtiyaç derecesi dönem dönem farklılık gösterebilmektedir. Bebeklerde anne sütü ihtiyacı doğduğu dönemde farklı, gelişim sürecinde farklı olduğundan bebeğiniz için uygun olan ideal miktarı bilmeli ve buna göre bir rutin oluşturmalısınız.