Dünya Süt Günü

Dünya Süt Günü

Pınar, Dünya Süt Günü’nde İstanbul’u süte doyuracak

Türkiye gıda sektöründe ilklere imza atmasıyla tanınan Pınar Süt, her yıl 21 Mayıs tarihinde kutlanan Dünya Süt Günü’nü ve takip eden Süt haftasını(21-28 Mayıs) Getir uygulaması iş birliği ile tüketicilere süt hediye ederek kutluyor.

 

Türkiye’nin lider markalarından Pınar Süt,21 Mayıs Dünya Süt Günü’nü takip eden hafta boyunca Getir uygulamasından sipariş veren kullanıcılara, “Pınar Sade Süt” ve “Pınar Laktozsuz” süt hediye ediyor.

 

Neden Pınar Süt?

1973 yılında sağlıklı sütü tüketicilerle buluşturma misyonu ile kurulan Pınar Süt, Türkiye’nin modern çiftliklerinden en kaliteli sütleri uzman veterinerler kontrolünde en taze haliyle topluyor. Sütleri besin ve vitamin değerlerini koruyarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketicileriyle buluşturuyor.Tüketiciye ulaşana dek uzmanlar tarafından her noktada kontrol aşamasından geçiyor.

 

Getir nedir?

İstanbul’da yüzlerce ürünü 7/24 istenilen noktaya getiren akıllı telefon uygulaması Getir, ortalama 10 dakika içerisinde siparişleri kurye aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırıyor.

 

Getir

 

*Getir uygulaması İstanbul’daki kapsama alanı ile sınırlıdır.

**Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Protein Ice Frappe

Barista Latte Art

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.

Protein Mocha

Barista Latte Art

Bol köpüklü ve proteinli bir mocha? Spor sonrası ayaklarını uzatıp dinlenmeden önce yapman için bir tarifimiz var.