Dünya Süt Günü

Dünya Süt Günü

Pınar, Dünya Süt Günü’nde İstanbul’u süte doyuracak

Türkiye gıda sektöründe ilklere imza atmasıyla tanınan Pınar Süt, her yıl 21 Mayıs tarihinde kutlanan Dünya Süt Günü’nü ve takip eden Süt haftasını(21-28 Mayıs) Getir uygulaması iş birliği ile tüketicilere süt hediye ederek kutluyor.

 

Türkiye’nin lider markalarından Pınar Süt,21 Mayıs Dünya Süt Günü’nü takip eden hafta boyunca Getir uygulamasından sipariş veren kullanıcılara, “Pınar Sade Süt” ve “Pınar Laktozsuz” süt hediye ediyor.

 

Neden Pınar Süt?

1973 yılında sağlıklı sütü tüketicilerle buluşturma misyonu ile kurulan Pınar Süt, Türkiye’nin modern çiftliklerinden en kaliteli sütleri uzman veterinerler kontrolünde en taze haliyle topluyor. Sütleri besin ve vitamin değerlerini koruyarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketicileriyle buluşturuyor.Tüketiciye ulaşana dek uzmanlar tarafından her noktada kontrol aşamasından geçiyor.

 

Getir nedir?

İstanbul’da yüzlerce ürünü 7/24 istenilen noktaya getiren akıllı telefon uygulaması Getir, ortalama 10 dakika içerisinde siparişleri kurye aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırıyor.

 

Getir

 

*Getir uygulaması İstanbul’daki kapsama alanı ile sınırlıdır.

**Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Hamilelik Sonrası Kilo Vermenize Yardımcı Beslenme Önerileri

Mutlu Anne

Hamilelik sonrası fazla kilolardan kurtulmanın mucizevi bir yöntemi olsun isterdiniz değil mi? Kilolarınızdan bir anda kurtulmanızı sağlayacak mucize...Devamını Oku

Ergenlik Döneminde Ne Kadar Süt İçmeli?

Sağlıklı Yaşam

Ergenlik döneminde çocuğunuz daha hızlı büyümeye başlar, metabolizması hızlanır, kalori ihtiyacı artar.