“Dünden İlhamla Bugün” Atölyeleri Renkli ve Yaratıcı

“Dünden İlhamla Bugün” Atölyeleri Renkli ve Yaratıcı

Pera Müzesi’ndeki “Grayson Perry: Küçük Farklılıklar” sergisi kapsamında, Pera Eğitim tarafından çocuklara yönelik olarak “Dünden İlhamla Bugün” başlıklı bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek. İşte bu renkli ve yaratıcı atölyelerden sizin için seçtiklerimiz:

  •  Çanak Çömlek: Çocuklar, çimdikleme yöntemiyle çamura şekil verecekler. Leyla Sakpınar’ın eğitmenliğinde düzenlenecek eğitim 5 Temmuz’da, 12:20-14:20’de. (4-6 yaş)
  • Kağıttan Halı: Çocukların renkli pelür kağıtlarla kendi halılarını yaratacakları etkinlik Leyla Sakpınar’ın eğitmenliğinde 7 Temmuz’da, saat 11:00-13:00’te. (4-6 yaş)
  • Hikayem Seramikte: Bu atölyede karikatürler çizilecek, çıkartmalar kesilecek ve seramik çanakların üzerine yapıştırılacak. 10 Temmuz’da, saat 14:00-16:00’daki atölyenin eğitmeni Leyla Sakpınar. (7-14 yaş)
  • Günlerin Bir Haritası - Linol Baskı: 9 Temmuz’da, saat 14:00-16:00’da gerçekleştirilecek bu ilginç atölyede, çocuklar günlerinin haritasını resmedecek ve linol baskıyla kumaşa yansıtacak. (7-15 yaş)
  • Renkgarenk Minyatür Vazo: Cansu Sakız rehberliğinde 11 Temmuz’da, saat 14:00-16:00’da gerçekleştirilecek bu atölyede, katılımcılar minyatür çini vazoların üzerine sır altı boyaması yapacaklar. (15 yaş ve üzeri) 

Çocuğunuzla Birlikte Hazırlayabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyeleri

Mutlu Anne

24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmenleri olduğu kadar öğrencileri de heyecanlandırıyor. Öğrenciler emektar öğretmenleri için anlamlı hediyeler hazırlama yarışına giriyor.

Spor Yapanların Mutlaka Uygulaması Gereken Beslenme Rutinleri

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenmek için ana öğünlere olduğu kadar ara öğünlerde....Devamını Oku

B12 Vitaminin Çocuk Sağlığındaki Önemi

Sağlıklı Yaşam

Bütün anneler, çocuklarının sağlıklı büyümesini ve gelişmesini ister. Bunun için en önemli koşullardan bir tanesi, kuşkusuz onları....Devamını Oku