“Dünden İlhamla Bugün” Atölyeleri Renkli ve Yaratıcı

“Dünden İlhamla Bugün” Atölyeleri Renkli ve Yaratıcı

Pera Müzesi’ndeki “Grayson Perry: Küçük Farklılıklar” sergisi kapsamında, Pera Eğitim tarafından çocuklara yönelik olarak “Dünden İlhamla Bugün” başlıklı bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek. İşte bu renkli ve yaratıcı atölyelerden sizin için seçtiklerimiz:

  •  Çanak Çömlek: Çocuklar, çimdikleme yöntemiyle çamura şekil verecekler. Leyla Sakpınar’ın eğitmenliğinde düzenlenecek eğitim 5 Temmuz’da, 12:20-14:20’de. (4-6 yaş)
  • Kağıttan Halı: Çocukların renkli pelür kağıtlarla kendi halılarını yaratacakları etkinlik Leyla Sakpınar’ın eğitmenliğinde 7 Temmuz’da, saat 11:00-13:00’te. (4-6 yaş)
  • Hikayem Seramikte: Bu atölyede karikatürler çizilecek, çıkartmalar kesilecek ve seramik çanakların üzerine yapıştırılacak. 10 Temmuz’da, saat 14:00-16:00’daki atölyenin eğitmeni Leyla Sakpınar. (7-14 yaş)
  • Günlerin Bir Haritası - Linol Baskı: 9 Temmuz’da, saat 14:00-16:00’da gerçekleştirilecek bu ilginç atölyede, çocuklar günlerinin haritasını resmedecek ve linol baskıyla kumaşa yansıtacak. (7-15 yaş)
  • Renkgarenk Minyatür Vazo: Cansu Sakız rehberliğinde 11 Temmuz’da, saat 14:00-16:00’da gerçekleştirilecek bu atölyede, katılımcılar minyatür çini vazoların üzerine sır altı boyaması yapacaklar. (15 yaş ve üzeri) 

Protein Macchiato

Barista Latte Art

İtalyan lezzeti macchiatoyu Pınar Protein Süt’le hazırladık, ortaya hem sağlıklı hem de keyifli bir lezzet çıktı. Tarifimiz seninle.

Protein Ice Frappe

Barista Latte Art

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.