Çocuğum Kime Benziyor Uygulaması Katılım Koşulları

YASAL METİN

Bu kampanya PINAR SÜT MAMULLERİ SAN. A.Ş. adına MPİ’nin 25.01.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/151-884 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 26.01.2016 saat 00.01– 29.02.2016 saat 18.00 tarihleri arasında Türkiye genelindePınar Süt Mamulleri San. A.Ş.’ye ait www.pinarsutum.com/pinarcocuk (ücretsiz) sitesinde açılan forma ad, soyadı, adres, doğum tarihi, telefon numarası ve e-mail adresiyle kaydını yaparakçekilişe katılmaya hak kazanılacaktır. Talihliler, 10.03.2016 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10.00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. 3 kişi 1.475,00 TL değerinde Apple iPadAir 2 9.7 16 GB Wifi Space Grey Tablet PC, 4 kişi 797,68 TL değerinde Apple iPad Mini 2 Wifi 16 GB Space Grey kazanacaktır.www.pinarsutum.com/pinarcocuk sitesinden kampanyaya katılım ücretsizdir.Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.Katılımlarda sunulan kimlik bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Kazanan talihliler 15.03.2016 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.

KATILIM KOŞULLARI

• ‘Çocuğum Kime Benziyor?’ uygulaması www.pinarsutum.com sayfasında gerçekleştirilecektir ve 26.01.2016 tarihinde başlayacak olup 29.02.2016 tarihinde sona erecektir.

• Katılımcılar uygulamaya katıldıktan sonra çekiliş hakkı kazanır. Çekiliş sonucunda 3 kişi iPadAir ve 4 kişi iPad Mini 2 kazanacaktır.

• Katılımcılar, ‘Çocuğum Kime Benziyor?’ uygulamasına istedikleri kadar katılma hakkına sahiptir. Fakat katılımcılar sadece tek bir kez çekilişe katılma hakkı kazanırlar. Her kullanıcı sadece bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir.

• Her ne sebeple olursa olsun29.02.2016tarihinde, saat 18.00’den sonra gerçekleşen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygulama sonucu kazananlara, kazandıklarına dair bilgi www.pinarsutum.com sayfasından ve katıldığınız mail adresine gönderilen e-posta ile bildirilecektir.

• Uygulamaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

• Hediye alınan ürünün alımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, problem ve/veya sorundan Pınar Süt sorumlu tutulamaz.

• Yarışmaya katılan üyelerin yarışma talimatına uygun davranmadıkları durumlarda katılımları geçerli sayılmayacaktır.

• 18 yaşından küçükler yarışmaya katılabilir ancak hediye kazanamazlar.

• Pınar Süt çalışanları uygulamaya katılabilir.

• Pınar Süt, kullanıcıların sağladığı bilgileri, daha sonraki yarışma, tanıtım ve kampanyalarda kullanma hakkını, 3. şahıs ve kurumlarla paylaşmamak kaydıyla saklı tutar.

• Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

• Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt ve kimlik bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak iletmesi ve iletişim bilgilerini sağlamış olması gerekir. Hediye kazanmak için mutlaka doğru ve eksiksiz bilgilerin verilmesi gereklidir.

• Yanlış beyan edilen bilgiler ve adres eksikliği sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Pınar Süt ve ilgili ajans sorumlu tutulamaz.

• Pınar Süt, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.

• Pınar Süt, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, trafik sıkışıklığı ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

İlgili Yazılar