Bu Roman Tam da Yaza Göre

Bu Roman Tam da Yaza Göre

Pena Yayınları yaz kamplarının tüm neşesini sunan “Yaz Kampından Dedikodular” adlı romanı genç okurlarla buluşturdu. Rose Cooper’ın yazıp resimlediği roman “Blotastik!” serisinin “Kızlar Tuvaletinden Dedikodular” ve “Erkekler Tuvaletinden Dedikodular”dan sonraki üçüncü kitabı.

Serinin kahramanı Sofia, bu yeni kitapta tatile çıkıyor. Gittiği kamptaki izlenimleri, kamp kuralları, spor aktiviteleri, kötü yemekler, böcekler, bol şaka ve eğlence bu romanın başlıca konuları. Renkli kahramanları, sevimli çizimleri, yerinde mizahı ve özel tasarımıyla bu keyifli kitap tam yaz aylarına göre.

“Yaz Kampından Dedikodular”ı, Uğur Mehter Türkçe’ye çevirmiş. 

Hamilelik Sonrası Kilo Vermenize Yardımcı Beslenme Önerileri

Mutlu Anne

Hamilelik sonrası fazla kilolardan kurtulmanın mucizevi bir yöntemi olsun isterdiniz değil mi? Kilolarınızdan bir anda kurtulmanızı sağlayacak mucize...Devamını Oku

Çocuklarda Çalışma Disiplini Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Mutlu Anne

Aile içi eğitimin en önemli unsurlarından biri, çocuk ve ebeveynler arasındaki iletişimin niteliğidir. Çocuğa birey olduğunu hissettirebilen aileler, onları belli bir disipline sokma konusunda da zorlanmazlar

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.