Bence Küçük Prens Yarışma Sonuçları

Bence Küçük Prens Yarışma Sonuçları

Yarışmamıza katıldığınız için çok teşekkür ederiz. 1 Litre Pınar Süt kazanan talihlilerimizin, Money Club Card numaralarını pinarsutum@yandex.com adresine iletmeleri gerekmektedir.

Küçük Prens kitabı ve kalemliği kazanan talihlilerimizin, adres ve telefon bilgilerini pinarsutum@yandex.com adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

KAZANANLAR LİSTESİ:

 
1 Litre Pınar Süt Kazanan Talihlilerimiz:
hmeryem1983
smilermileyeda
cananars
ajda_omer_eymen
isil_grkn
rahmicankurtulus
ezra1023
egeylehayat
bir_mecnunun_gozunden
semra_1980
ebrueser233
ferosssss
nehir_cakir
tanguliz
no_name0034
artutes
songularslan
tunaonur43
m_e_t_i_n_
aktifannem
yasimyavuz
ysmncmrtylmz
aysembusra
funda_yaprak
htugdur
Küçük Prens kitabı kazanan talihlilerimiz:
kuzusunun_anasi
akdenizoguzz
tgckcl
rizelikiz13
melissoznn
gozzdebyrm
efetubi
eadgrl
puantiyelifiyonk
hilalsucora
Küçük Prens kalemliği kazanan talihlimiz:
meltemyalcinkaya22
1 Litre Pınar Süt Kazanan Talihlilerimiz: Küçük Prens kitabı kazanan talihlilerimiz: Küçük Prens kalemliği kazanan talihlimiz:
hmeryem1983 kuzusunun_anasi meltemyalcinkaya22
smilermileyeda akdenizoguzz  
cananars tgckcl
ajda_omer_eymen rizelikiz13
isil_grkn melissoznn
rahmicankurtulus gozzdebyrm
ezra1023 efetubi
egeylehayat eadgrl
bir_mecnunun_gozunden puantiyelifiyonk
semra_1980 hilalsucora
ebrueser233  
ferosssss
nehir_cakir
tanguliz
no_name0034
artutes
songularslan
tunaonur43
m_e_t_i_n_
aktifannem
yasimyavuz
ysmncmrtylmz
aysembusra
funda_yaprak
htugdur
pembeturkuaz

 

KATILIM KOŞULLARI

 • #BenceKüçükPrens yarışması www.instagram.com/pinarsutum hesabında gerçekleşecektir ve 27 Kasım 2015 günü başlayacak olup 4 Aralık 2015 günü sona erecektir.
 • Katılımcıların yarışmaya katılım sağlayıp, ödül kazanma şansını yakalamaları için Pınar Süt Instagram sayfasını takip etmeleri gerekmektedir.
 • Her ne sebeple olursa olsun 4 Aralık 2015 günü, saat 20.00'dan sonra gerçekleşen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygulama sonucu kazananların kazandıklarına dair bilgi www.pinarsutum.com ve www.instagram.com/pinarsutum sayfamızdan bildirilecektir.
 • #BenceKüçükPrens hashtag’i ile birlikte 5 farklı arkadaşını etiketleyen her 10. kullanıcı yorumuna, kullanıcının Migros Money Card’ına 1 adet 1 L Pınar Süt yüklenecektir. Toplamda yarışma boyunca 50 adet 1 L Pınar Süt hediye edilecektir. Mutfakgram jürisi ile seçilecek en güzel 10 yoruma Küçük Prens kitabı ve 1 kişiye Küçük Prens kalemliği hediye edilecektir. Kullanıcıların ödülleri, beyan ettikleri adrese yarışma bitiminden sonra 30 gün içerisinde iletilecektir.
 • Pınar Süt kazanan talihlilerden, kazanmaları durumunda Money Club Card numaralarını Instagram direct message üzerinden paylaşmaları istenecektir. İletişim kurulabilmesi için katılımcıların mesaj kutusunun erişime açık olduğunu kontrol etmeleri gerekli.
 • Pınar Süt kazanan talihliler 1 adet 1 L Pınar Süt hediye ürün alabilir. Hadiye ürün teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, hediye ürün 7 gün içerisinde müşterinin Money Club Card’ına tanımlanacak ve ilk alışverişte kartına yansıtılacaktır.
 • Money Club Card numaranız 16 karakterli olmalıdır. Eğer Money Bonus kartınız ile giriş yapacaksanız, kartınızın ilk 6 hanesi + 10 haneli MIN numaranızı 16 hane olacak şekilde kart giriş alanına yazmanız gerekmektedir. Hatalı kart numarası sebebi ile hediye başka bir kullanıcıya yüklenirse sorumluluğu kart sahibindedir. Ödülün yeniden yüklenmesi mümkün değildir.
 • Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 • Hediye alınan ürünün alımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, problem ve/veya sorundan Pınar Süt sorumlu tutulamaz.
 • Programa katılan üyelerin yarışma talimatına uygun davranmadıkları durumlarda katılımları geçerli sayılmayacaktır.
 • 18 yaşından küçükler programlara katılabilir ancak hediye kazanamazlar.
 • Pınar Süt uygulaması için hizmet veren firmaların çalışanları kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • Pınar Süt, kullanıcıların sağladığı bilgileri, daha sonraki yarışma, tanıtım ve kampanyalarda kullanma hakkını, 3. şahıs ve kurumlarla paylaşmamak kaydıyla saklı tutar.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt ve kimlik bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak iletmesi ve iletişim bilgilerini sağlamış olması gerekir. Hediye kazanmak için mutlaka doğru ve eksiksiz bilgilerin verilmesi gereklidir.
 • Gerekli süre içerisinde geri dönüş yapmayan katılımcılar, hiçbir hak iddia edemezler.
 • Yanlış beyan edilen bilgiler ve adres eksikliği sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Pınar Süt ve ilgili ajans sorumlu tutulamaz.
 • Pınar Süt, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.
 • Pınar Süt, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, trafik sıkışıklığı ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • Pınar Süt, uygun görmediği takdirde ödül vermeme hakkına sahiptir.
 • Pınar Süt, herhangi bir zamanda program koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve programı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.

Çocuğunuzla Birlikte Hazırlayabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyeleri

Mutlu Anne

24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmenleri olduğu kadar öğrencileri de heyecanlandırıyor. Öğrenciler emektar öğretmenleri için anlamlı hediyeler hazırlama yarışına giriyor.