Ben Bir Pınar Annesiyim – Pınar Sütüm

 

Çocuğu mutlu ve sağlıklı olsun diye her sabah erkenden uyanan, çocuğu için elinden gelen her şeyi yapan o güzel annelere bir mesajımız var:

Bugün ona bir bardak Pınar Süt’ünü verirken, içinizden “Ben bir Pınar Annesiyim” deyin.

Milyonlarca insan; nesiller boyu bir sağlık, lezzet ve yenilik veren "Yaşam Pınarı" ile doğdu, büyüdü, gelişti ve Pınar’la büyüyen anneleri, Pınar Anneleri olarak yetiştirdi.Pınar Anneleri de şimdi çocuklarını Pınar Süt ile büyütüyor, onların da nesiller boyu vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Pınar Süt, çocukların sağlık kaynağı haline gelirken, pinarsutum.com ile de Pınar Anneleri’ne ilham veriyor. Siz de pinarsutum.com sayfamızda toplanan milyonlarca Pınar Annesi’ne katılın, sağlıklı ve mutlu bir gelecek için hep birlikte sayfamızda toplanalım.

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.

Çocuğunuz Kış Aylarında Hangi Besinleri Tüketmeli?

Sağlıklı Yaşam

Gelişme çağındaki çocukların soğuk kış ayalarında hastalıklardan korunması için bağışıklık sistemini güçlendirici besinler tüketmesi gerekiyor. Vitamin ve mineral açısından zengin bir diyet...Devamını Oku