Ben Bir Pınar Annesiyim – Pınar Sütüm

 

Çocuğu mutlu ve sağlıklı olsun diye her sabah erkenden uyanan, çocuğu için elinden gelen her şeyi yapan o güzel annelere bir mesajımız var:

Bugün ona bir bardak Pınar Süt’ünü verirken, içinizden “Ben bir Pınar Annesiyim” deyin.

Milyonlarca insan; nesiller boyu bir sağlık, lezzet ve yenilik veren "Yaşam Pınarı" ile doğdu, büyüdü, gelişti ve Pınar’la büyüyen anneleri, Pınar Anneleri olarak yetiştirdi.Pınar Anneleri de şimdi çocuklarını Pınar Süt ile büyütüyor, onların da nesiller boyu vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Pınar Süt, çocukların sağlık kaynağı haline gelirken, pinarsutum.com ile de Pınar Anneleri’ne ilham veriyor. Siz de pinarsutum.com sayfamızda toplanan milyonlarca Pınar Annesi’ne katılın, sağlıklı ve mutlu bir gelecek için hep birlikte sayfamızda toplanalım.

Çocuklarda Çalışma Disiplini Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Mutlu Anne

Aile içi eğitimin en önemli unsurlarından biri, çocuk ve ebeveynler arasındaki iletişimin niteliğidir. Çocuğa birey olduğunu hissettirebilen aileler, onları belli bir disipline sokma konusunda da zorlanmazlar

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.