Başka olur SSM’de Yaz Okulu

Başka olur SSM’de Yaz Okulu

Sakıp Sabancı Müzesi’nde ağustos ayına kadar süren ve resimden botaniğe kadar uzanan bir yelpazede hayata geçirilen, son derece çekici bir yaz okulu var. Çocukların yaratıcılığını ve farkındalığını arttırmayı hedefleyen eğitimler, 2003 ila 2009 yılları arasında doğan çocuklara yönelik. SSM Yaz Okulu’ndaki eğitimlere kısaca bir göz atalım mı?

  • Resim Okulu: Ressam Nihal Türk’ün eğitmenliğinde gerçekleştirilecek okulda, denenmemiş denenecek, yaratıcılığın sınırları zorlanacak.
  • Müzede Kamp: Doğa Eğitmeni Erol Benjamin Scott’un rehberliğindeki bu etkinlikte, çocukları harika bir kamp deneyimi bekliyor. Müze bahçesinde kamp yapmaya dair her tür ritüel gerçekleştirilecek.
  • Botanik Sanatı: Çocuklar Doğa Eğitmeni Hayri Dağlı’nın rehberliğinde, müze bahçesini bir botanikçinin bakış açısıyla inceleyecekler.
  • Masal Sanatı: Yaratıcı okuma-yazma ve bedensel farkındalık çalışmaları, Pedagog Sibel Şengül ve Akademisyen Eğitimci Suzan Tokgöz tarafından gerçekleştirilecek.
  • Müzede Çocuklar ile Müzik: Dr. Erman Türkili’nin sunacağı eğitim çocuklara genel bir müzik kültürü kazandırmayı hedefliyor.
  • Fotoğraf Atölyesi-Işık Oyunları: Çocuklar, Sanat Eğitimcisi Elvan Ekren ve Medya Art Sanatçısı Volkan Kızıltunç ile birlikte ışıkla boyama tekniğiyle fotoğraf üretecekler. 

Protein Ice Frappe

Barista Latte Art

Serinlemenin en proteinli yolunu bulduk! Leziz mi leziz protein ice frappe tarifimiz seninle.

Protein Ice Latte

Barista Latte Art

Yazın klasikleşmiş kahvesi ice latteyi proteinli denemeye hazır mısınız? Spor sonrası seni serinletecek bir tarifimiz var.

Protein Mocha

Barista Latte Art

Bol köpüklü ve proteinli bir mocha? Spor sonrası ayaklarını uzatıp dinlenmeden önce yapman için bir tarifimiz var.