Ailece boyamaca, tamamlamaca: Esrarengiz Bahçe

Ailece boyamaca, tamamlamaca: Esrarengiz Bahçe

Bugüne kadar 22 farklı ülkede 1.400.000’in üzerinde satış yapan “Esrarengiz Bahçe” ile henüz tanışmadıysanız şimdi tam zamanı. “Her yaş için bulmaca, boyama ve desen tamamlama kitabı” olarak tanımlayabileceğimiz “Esrarengiz Bahçe”yi bu kadar özel yapan ne mi? Johanna Basford’un kitabı olağanüstü çiçekler ve bitkilerle dolu, siyah beyaz, büyüleyici bir harikalar diyarı. Boyanacak resimler, keşfedilecek labirentler, tamamlanacak desenler ve yeteneğinizi konuşturacağınız boş alanlarla dolu. EDAM Eğitim Danışmanlığı ve Araştırma Merkezi tarafından yayınlanan kitap, her yaştan sanatkara kendini keşfetme olanağı sunuyor.

“Biz bu kitabı çoktan keşfettik” diyenlere de bir müjdemiz var: Joanna Basford’un yeni boyama kitabı “Gizemli Orman” raflardaki yerini aldı. Basford, bu kitabında ise sanatseverleri gizemli bir ormanda yolculuğa çıkarıyor, ormanın kalbindeki şatoyu keşfetmeye çağırıyor.

Çocuklarda Çalışma Disiplini Nedir ve Nasıl Oluşturulur?

Mutlu Anne

Aile içi eğitimin en önemli unsurlarından biri, çocuk ve ebeveynler arasındaki iletişimin niteliğidir. Çocuğa birey olduğunu hissettirebilen aileler, onları belli bir disipline sokma konusunda da zorlanmazlar

6-12 Yaş Çocukların Sosyalleşmesi İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Mutlu Anne

6-12 yaş arası dönem çocukların en aktif ve hareketli oldukları zaman olarak biliniyor. Bu yaşlarda çocuklar yeni arkadaşlıklar kurmaya ve çevrelerini tanımaya başlıyor.