İsim Soyad

   

Doğum Tarihi

   

Cinsiyet

 

E-Posta

 

Çocuk Sayısı

 

Şehir

 

Facebook hesabınız ile hızlı üyelik yapabilirsiniz.

Üye Ol (Eğer zaten üyeyseniz, giriş yapmak için tıklayın.)

İsim :

*Devam edebilmek için isminizi girmelisiniz.

Soyad :

*Devam edebilmek için soyisminizi girmelisiniz.

Telefon :

*Devam edebilmek için telefonunuzu girmelisiniz.

Cinsiyet :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


Şehir:

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


Adres:

*Devam edebilmek için adresinizi girmelisiniz.

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


Çocuk Sayısı :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.Doğum Tarihi :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


Çalışıyor musunuz? :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


E-Posta :

*Geçerli bir e-posta adresi giriniz.

Şifre :

*Şifre alanı boş bırakılamaz.

Şifre Tekrar :

*Doğruladığınız şifreler birbirini tutmuyor. Tekrar giriniz.

Migros MoneyClub Card Numarası :
* Ödül alabilmek için MoneyClub Card bilgilerinizi girin.(Opsiyonel)
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

*Devam edebilmek için kullanım koşullarını kabul etmelisiniz.
Kullanım Koşulları

 • İşbu www.pinarsutum.com web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında "eser" sayılır.
 • www.pinarsutum.com web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Yaşar Holding'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.
 • Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Yaşar Holding'den önceden yazılı iznine tabidir.
 • İşbu sitede yer alan bilgiler Yaşar Holding'in önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. İşbu Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 • Bu internet sitesine link verilmesi, Yaşar Holding’den önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.

Muafiyet

 • Yaşar Holding bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir..
 • Bu çerçevede, Yaşar Holding, işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Yaşar Holding dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.
 • Yaşar Holding, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Gizlilik Bildirimi

 • Müşterilerimizin www.pinarsutum.com adresindeki web sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Gizlilik Kullanım Koşulları benimsenmiştir. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 • PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, müşterileri tarafından sunulan verileri yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz. PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:
  • Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek,
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
  • Satın aldığınız malları, faturaları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek,
  • Kampanya ve indirimler
 • Kişisel bilgilere sadece yetkili PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirket personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, müşteri bilgilerini açıklamadan, istatistiksel verileri web sitesini iyileştirmek ve genel olarak müşteriler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, müşteri profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketlerinin kusuru olmaksızın bu bilgilere üçüncü kişilerin erişimi nedeniyle doğacak zararlardan PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri sorumlu olmaz.
 • PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla müşterilerin gideceği diğer sitelerin, PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri'nin Gizlilik ve Kullanım Koşulları’na uyacağını garanti etmez.
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. sorumlu değildir.
 • Müşteriler, verilecek tüm siparişlerin PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş’nin kabulüne bağlı olduğunu, kabul edilemeyen siparişler de dahil olmak üzere her ne sebeple olursa olsun karşılanmayan siparişler nedeniyle PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş.’nin sorumlu olmayacağını peşinen kabul ederler.
 • Sitemizden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan öğeler dahil Sitemiz üzerinden sağlanan bilgiler ve içerikle ilgili olarak açıkça veya dolaylı olarak garanti vermeyiz; hiçbir taahhütte veya beyanda bulunmayız. Siteye gönderilen yorum ve bilgilerin güvenilmesi gereken tavsiye niteliğinde olması amaçlanmamaktadır. Sitedeki yanlışlardan veya kusurlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz ve Sitede yer alan bilgi ve görüşler temelindeki kararlar sadece Müşteri’nin sorumluluğundadır.
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş.‘ye aittir. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 • Müşteriler Üyelik sistemi kullanılması durumunda PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. tarafından kendilerine verilen kullanıcı adı veya kayıtlı e-posta adresiyle yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu ve PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş.’de oluşturulmuş her bir Kullanıcı adı için yalnızca bir adet e-posta tanımlanabileceğini, tanımlanan e-posta adresinin değiştirilemeyeceğini, yeni bir e-posta adresinin ancak “Sitemiz” üzerinde yeni bir kullanıcı oluşturulması halinde tanımlanılabileceğini kabul ederler.
 • Üyelik sistemi kullanılması durumunda şifre sadece ilgili kullanıcının bilgisi dahilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş., talep üzerine kullanıcının kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifrenin belirlenmesi ve korunması tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. şifre kullanımından doğacak sorunlardan ve/veya oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 • PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu nedenle PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş.’nin kullanıcılarına veya üçüncü kişilere karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
 • PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. kullanıcıların sistemden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği periyotlarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. Yedekleme ve silme işlemlerinden dolayı PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. sorumlu tutulmayacaktır.
 • PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş., ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu Gizlilik ve Kullanım Koşulları’nın uygulamasında değişiklikler yapabilir, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Yaptığımız değişikliklerden haberdar olabilmeniz için bu Gizlilik ve Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol ediniz. Sitemizi kullanmaya devam ediyorsanız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Sitemizi kullanmamalısınız.
 • Sitemizin böcek ve/veya virüs içermediğine dair garanti vermeyiz ve beyan veya taahhütte bulunmayız ve uygun virüs kontrol yazılımının kurulmasını sağlamaktan Müşteri sorumludur.
 • Sitemizle veya Sitemizin, Sitemize bağlantı yapılan web sitelerinin ve gönderilen materyallerin kullanımıyla, kullanılamamasıyla ya da kullanım sonuçlarıyla bağlantılı olarak Müşteri’nin neden olduğu doğrudan, özel, dolaylı ya da tesadüfi zarar veya ziyanlardan PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ve Yaşar Topluluğu Şirketleri sorumlu tutulamaz.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda +90 232 436 15 15 numaralı telefonumuzdan veya info@pinar.com.tr eposta adresinden PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. ‘ye danışabilirsiniz.

Site Kuralları

 • 1. Bir başka üye veya üye olmayan başka bir kişi adına paylaşımda bulunmayın;
 • 2. Pınar Sütüm web sitesi yoluyla elde ettiğiniz bilgileri diğer kişilere karşı taciz, tehdit, suistimal veya zarar verme amaçlarıyla kullanamazsınız. Aynı yolla üyelerle, şahısların açık izni olmadan reklam, rica, satış gibi sebepler için iletişime geçmeyin,
 • 3. Gönderileriniz herhangi bir mekan, iş kolu veya grup için tehdit ve saldırı içeren öğeler içermemelidir,
 • 4. Gönderileriniz özel, genel veya fikri hakları da kapsamak üzere kişisel hakların ihlaline yol açacak öğeler içermemeli ve telif haklarına uygun olmalıdır,
 • 5. Gönderinizin tamamen özgün ve tarafınızdan oluşturulması gerekmektedir. Üçüncü kişilere ait ya da üçüncü kişilerin onayını gerektiren içerikleri kullanmayın,
 • 6. Gönderileriniz hatalı ya da yanlış yönlendirebileceğini bildiğiniz bilgi paylaşımlarını içermemelidir,
 • 7. Gönderileriniz ticari marka içermemelidir,
 • 8. Gönderilerinizde şirket logoları, marka isimleri, siyasi veya dini ifadeler de dahil olmak üzere ticaret ve reklam unsurları içeren görseller içermemelidir,
 • 9. Gönderilerinizde reklam yazılımı, zincir mesajlar, gereksiz iletiler, teklifsiz toplu e-postalar, piramit şeması, reklam, kişisel ve ticari ricalar yer almamalıdır,
 • 10. Gönderileriniz zarar verme ve müdahale etmeye yönelik; ya da çalışmayı durduran bilgisayar sistemlerini ele geçiren virüslerden, Truva atlarından, casus yazılımlardan, botlardan, solucanlardan ve diğer bilgisayar kodları içermemelidir,
 • 11. Gönderileriniz uygunsuz (çıplak içeren ve pornografik), saldırgan, müstehcen, düşmanca, belirsiz, suçlayıcı, kötüleyici, aşağılayıcı (belli ırk, etnik kimlik, din, cinsel seçim, sosyo-ekonomik grup veya gruplarına rahatsızlık verebilecek ifade ve semboller) anlatımlar içermemelidir,
 • 12. Gönderilerinizde grup ya da kişilere karşı dini baskı, ırkçılığa teşvik, nefret ve şiddet yaratabilecek ve ırk, din, cinsiyet, milliyet, bedensel özür, cinsel tercih veya yaş gibi konularda ayrımcılık doğurabilecek içeriklerden kaçının,
 • 13. Gönderileriniz başka web siteleri, adresler, e-posta adresleri, iletişim bilgileri ve telefon numaraları içermemelidir,
 • 14. Gönderileriniz çocuk pornosu, sahtecilik, müstehcen madde kaçakçılığı, uyuşturucu tacirliği ve kumar gibi suç unsurları ya da yasadışı faaliyetleri içermemelidir,
 • 15. Gönderileriniz para veya hizmet talebi içermemelidir,
 • 16. Gönderileriniz 18 yaşından küçük kimselerden iletişim bilgisi talebi içermemelidir,
 • 17. Gönderileriniz kanunlara ve yerel ya da ulusal düzeydeki resmi kurallara aykırı maddeler içermemelidir,
 • 18. Burada,
 • a) bir kişiyi taklit etmek niyetiyle başkasına ait kullanıcı adı seçmekten,
 • b) gerekli izin olmaksızın başkasına ait bir kullanıcı adını almaktan,
 • c) bir kişinin fikri ya da diğer yasal haklarını ihlal edecek bir kullanıcı adı almaktan,
 • d) Yaşar Holding’in inisiyatifine göre uygun olmadığına karar verdiği bir kullanıcı adı almaktan kaçının.

DENETİM

 • Yaşar Holding’in; gönderilerinizin tamamını ya da bir kısmını görüntüleme, denetleme, silme veya reddetme hakkının (zorunluluğunun olmadığı unutulmamalıdır) olduğunu ve gönderilerinizdeki içeriğin sorumluluğunu aldığınızı kabul etmiş bulunmaktasınız.
 • KÖTÜYE KULLANIM HALİNDE: Kural ihlallerini bizimle iletişim kurarak bildirebilirsiniz. Böylece siz de pinarsutum.com sitesinde söz sahibi olabilirsiniz.
 • TIBBİ UYARI: Bu sitedeki sağlık konulu içerikler doktor tavsiyesi yerine geçmemektedir. Yaşar Holding, doktor tavsiyesi, teşhis ve tedavi önerileri vermez, vermeyi kabul etmez. Metin, grafik, görsel ve bilgilerin tamamı sadece genel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu sitede okuduklarınız sebebiyle uzman tavsiyesine başvurmayı ihmal etmeyin veya geciktirmeyin. Bu sitedeki içerikler ve bültenler kesinlikle profesyonel önerilerin yerine kullanılamaz.

KULLANICI İÇERİK SÖZLEŞMESİ

 • Bir içerik gönderdiğinizde;
 • Size ait görsellerin ve kullanıcı adının herkes tarafından görüntülenebileceğini bilir; yüklediğiniz içeriklerin kullanım hakkına sahip olduğunuzu; üçüncü kişilerin yasal haklarını ve isim, fotoğraf, video gibi kişisel bilgilerini suistimal etmediğinizi doğrularsınız.
 • Gönderilerinizin Kullanım Koşullarına uygun olarak Yaşar Holding ve ortakları tarafından yeniden kullanılmasına izin verirsiniz.
 • Sadece yasal vasisi olduğunuz 18 yaşından küçük kişilere ait görsel içerikler kullanabileceğinizi bilir ve bahsi geçen gönderilerin yayınlanmasını onaylarsınız.
İsim :

*Devam edebilmek için isminizi girmelisiniz.

Soyad :

*Devam edebilmek için soyisminizi girmelisiniz.

Cinsiyet :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


Şehir:

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


Çocuk Sayısı :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.Doğum Tarihi :

*Devam edebilmek için lütfen seçim yapınız.


E-Posta :

*Geçerli bir e-posta adresi giriniz.

Şifre :

*Şifre alanı boş bırakılamaz.

Şifre Tekrar :

*Doğruladığınız şifreler birbirini tutmuyor. Tekrar giriniz.

Migros MoneyClub Card Numarası :
* Ödül alabilmek için MoneyClub Card bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

*Devam edebilmek için kullanım koşullarını kabul etmelisiniz.
Kullanım Koşulları

 • İşbu www.pinarsutum.com web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında "eser" sayılır.
 • www.pinarsutum.com web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Yaşar Holding'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.
 • Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Yaşar Holding'den önceden yazılı iznine tabidir.
 • İşbu sitede yer alan bilgiler Yaşar Holding'in önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. İşbu Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 • Bu internet sitesine link verilmesi, Yaşar Holding’den önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.

Muafiyet

 • Yaşar Holding bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir..
 • Bu çerçevede, Yaşar Holding, işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Yaşar Holding dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.
 • Yaşar Holding, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Gizlilik Bildirimi

 • Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu – Pınar Şirketleri, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
 • Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu – Pınar Şirketleri bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:
 • • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
 • • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
 • • Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek,
 • • İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.
 • • Kişisel bilgilere sadece yetkili Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu – Pınar Şirketleri Grubu personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu – Pınar Şirketleri, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
 • Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu – Pınar Şirketleri, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu – Pınar Şirketleri'nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Site Kuralları

 • 1. Bir başka üye veya üye olmayan başka bir kişi adına paylaşımda bulunmayın;
 • 2. Pınar Sütüm web sitesi yoluyla elde ettiğiniz bilgileri diğer kişilere karşı taciz, tehdit, suistimal veya zarar verme amaçlarıyla kullanamazsınız. Aynı yolla üyelerle, şahısların açık izni olmadan reklam, rica, satış gibi sebepler için iletişime geçmeyin,
 • 3. Gönderileriniz herhangi bir mekan, iş kolu veya grup için tehdit ve saldırı içeren öğeler içermemelidir,
 • 4. Gönderileriniz özel, genel veya fikri hakları da kapsamak üzere kişisel hakların ihlaline yol açacak öğeler içermemeli ve telif haklarına uygun olmalıdır,
 • 5. Gönderinizin tamamen özgün ve tarafınızdan oluşturulması gerekmektedir. Üçüncü kişilere ait ya da üçüncü kişilerin onayını gerektiren içerikleri kullanmayın,
 • 6. Gönderileriniz hatalı ya da yanlış yönlendirebileceğini bildiğiniz bilgi paylaşımlarını içermemelidir,
 • 7. Gönderileriniz ticari marka içermemelidir,
 • 8. Gönderilerinizde şirket logoları, marka isimleri, siyasi veya dini ifadeler de dahil olmak üzere ticaret ve reklam unsurları içeren görseller içermemelidir,
 • 9. Gönderilerinizde reklam yazılımı, zincir mesajlar, gereksiz iletiler, teklifsiz toplu e-postalar, piramit şeması, reklam, kişisel ve ticari ricalar yer almamalıdır,
 • 10. Gönderileriniz zarar verme ve müdahale etmeye yönelik; ya da çalışmayı durduran bilgisayar sistemlerini ele geçiren virüslerden, Truva atlarından, casus yazılımlardan, botlardan, solucanlardan ve diğer bilgisayar kodları içermemelidir,
 • 11. Gönderileriniz uygunsuz (çıplak içeren ve pornografik), saldırgan, müstehcen, düşmanca, belirsiz, suçlayıcı, kötüleyici, aşağılayıcı (belli ırk, etnik kimlik, din, cinsel seçim, sosyo-ekonomik grup veya gruplarına rahatsızlık verebilecek ifade ve semboller) anlatımlar içermemelidir,
 • 12. Gönderilerinizde grup ya da kişilere karşı dini baskı, ırkçılığa teşvik, nefret ve şiddet yaratabilecek ve ırk, din, cinsiyet, milliyet, bedensel özür, cinsel tercih veya yaş gibi konularda ayrımcılık doğurabilecek içeriklerden kaçının,
 • 13. Gönderileriniz başka web siteleri, adresler, e-posta adresleri, iletişim bilgileri ve telefon numaraları içermemelidir,
 • 14. Gönderileriniz çocuk pornosu, sahtecilik, müstehcen madde kaçakçılığı, uyuşturucu tacirliği ve kumar gibi suç unsurları ya da yasadışı faaliyetleri içermemelidir,
 • 15. Gönderileriniz para veya hizmet talebi içermemelidir,
 • 16. Gönderileriniz 18 yaşından küçük kimselerden iletişim bilgisi talebi içermemelidir,
 • 17. Gönderileriniz kanunlara ve yerel ya da ulusal düzeydeki resmi kurallara aykırı maddeler içermemelidir,
 • 18. Burada,
 • a) bir kişiyi taklit etmek niyetiyle başkasına ait kullanıcı adı seçmekten,
 • b) gerekli izin olmaksızın başkasına ait bir kullanıcı adını almaktan,
 • c) bir kişinin fikri ya da diğer yasal haklarını ihlal edecek bir kullanıcı adı almaktan,
 • d) Yaşar Holding’in inisiyatifine göre uygun olmadığına karar verdiği bir kullanıcı adı almaktan kaçının.

DENETİM

 • Yaşar Holding’in; gönderilerinizin tamamını ya da bir kısmını görüntüleme, denetleme, silme veya reddetme hakkının (zorunluluğunun olmadığı unutulmamalıdır) olduğunu ve gönderilerinizdeki içeriğin sorumluluğunu aldığınızı kabul etmiş bulunmaktasınız.
 • KÖTÜYE KULLANIM HALİNDE: Kural ihlallerini bizimle iletişim kurarak bildirebilirsiniz. Böylece siz de pinarsutum.com sitesinde söz sahibi olabilirsiniz.
 • TIBBİ UYARI: Bu sitedeki sağlık konulu içerikler doktor tavsiyesi yerine geçmemektedir. Yaşar Holding, doktor tavsiyesi, teşhis ve tedavi önerileri vermez, vermeyi kabul etmez. Metin, grafik, görsel ve bilgilerin tamamı sadece genel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu sitede okuduklarınız sebebiyle uzman tavsiyesine başvurmayı ihmal etmeyin veya geciktirmeyin. Bu sitedeki içerikler ve bültenler kesinlikle profesyonel önerilerin yerine kullanılamaz.

KULLANICI İÇERİK SÖZLEŞMESİ

 • Bir içerik gönderdiğinizde;
 • Size ait görsellerin ve kullanıcı adının herkes tarafından görüntülenebileceğini bilir; yüklediğiniz içeriklerin kullanım hakkına sahip olduğunuzu; üçüncü kişilerin yasal haklarını ve isim, fotoğraf, video gibi kişisel bilgilerini suistimal etmediğinizi doğrularsınız.
 • Gönderilerinizin Kullanım Koşullarına uygun olarak Yaşar Holding ve ortakları tarafından yeniden kullanılmasına izin verirsiniz.
 • Sadece yasal vasisi olduğunuz 18 yaşından küçük kişilere ait görsel içerikler kullanabileceğinizi bilir ve bahsi geçen gönderilerin yayınlanmasını onaylarsınız.
İsim Soyad

   

Doğum Tarihi

   

Cinsiyet

 

E-Posta

 

Çocuk Sayısı

 

Şehir